czwartek, 17 grudnia 2009

Tuszowo i Walentynkowo?

Tak, odważyłam się w końcu wziąć ponownie do ręki distressy, pędzelek i Lavionkowy stempel i spróbować po raz drugi kolorowania tuszami ;) Kilkanaście pierwszych prób kończyło się na tym, że jak włosy wyszły dobrze to spódnica była plamą i na odwrót - to co widzicie to pierwszy obrazek który w miarę wyszedł w całości - nie miałam juz siły próbować dalej. Ale będę... dobrze, że Święta przed nami - będzie duuużo czasu na kolejne próby :D
Chyba już Walentynki mi siedzą w głowie bo postała taka wesoła, kolorowa kartka z serduszkiem :) No i te motylki... trochę mnie poniosło twórczo ;) najpierw przystemplowałam ze dwa - a bo wesołe kolory, kwiatowe motywy na papierze no a potem zastanowilam się nad tym skąd u licha mają być motyle w zimie ( Lavionka ewidentnie w stroju zimowym)... no i już chciałam maskować jak mnie olśniło ;) Miłość - motylki w brzuchu. Stwierdziłam, że nawet trzyma się kupy ta teoria więc dostemplowałam kolejne i tak już zostało :)

wtorek, 8 grudnia 2009

Tri-shutter card

Składaczek powstał na Polpompowe wyzwanie i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobała praca z taką bazą. Podejrzewam, że powstanie więcej parawanowych kartek :) Póki co zobaczcie wersję Świąteczną. Po złożeniu robi się niezły grubasek :D ze względu na elementy 3d - bombki kalendarz i kartonik z napisem Wesołych Świąt.

 

© Free blogger template 3 columns